Kes me oleme

Unt / Tammik on disainistuudio nagu iga teinegi. Miks sa võid julgelt oma idee just meie kätte usaldada?

Sellepärast, et meie disain on 33% parem kui konkurentidel? Tegelikult muidugi ei ole meil nii täpselt numbreid kusagilt võtta…

Aga…

Et mitte toota juurde füüsilist ja digitaalset prügi, ei tee me kunagi ühtegi asja lihtsalt selleks, et ägeduse punkte koguda. Paneme pead kokku — kõigepealt sinuga, siis omavahel, siis jälle sinuga, siis korraks veel omavahel — ja leiame lahenduse, mis ületab meie kõigi ootusi. Too julgelt oma idee meile ja ela edasi teadmises, et meie tähelepanu on sellele naelutatud seni, kuni iga detail on läbi mõeldud ja läikima lihvitud. 

Oleme alati enda ja sinuga ausad. Kui leiame end tupikust või näeme, et liigume vales suunas, siis võtame julguse kokku ja alustame otsast. Niisama rapsimiseks ja tuuleveskitega võitlemiseks pole aega ei meil ega sinul.

EVA UNT on enam kui kümme aastat lihvinud oma oskusi disaineri ja kunstilise juhina paljudes väljaannetes ning loovagentuurides. Ta orienteerub vabalt kõikvõimalikes meediumites alates veebist kuni ruumigraafiliste lahendusteni ja ei tee kunagi ühtegi põhjendamata otsust ega läbimõtlemata pintslitõmmet. 

MARGUS TAMMIK on sisearhitekti ja graafilise disainerina töötanud juba üle kahe aastakümne. Tüpograafia, terav disainitunnetus brändide loomisel ja raamidest väljas tehnilised lahendused on Marguse leivanumbrid. Kui ei usu, küsi tema auhinnariiuli käest, kuhu on aastate jooksul muu hulgas kogunenud kaks Eesti Disainiauhinda, Kuldmune ja Eesti Arhitektide Liidu teenetemedal.

KAI LAURITS on viimase kümnendi jooksul ammutanud rohkelt kogemusi projekte juhtides ning aidates ettevõtetel leida klientidega ühist keelt. Kõik see on teinud Kaist üliosava planeerija, kes oskab arvestada kõigi ja kõigega. Kai suurim ametisaladus on kindel teadmine, et kõik saab plaanipäraselt minna ainult siis, kui panna esikohale inimesed ja nende sünergiast sündiv koostöö. 

Usalda meie kätte oma idee.
Me teeme sellest midagi imelist.

Vaata tehtud töid →